in Boże Narodzenie, Scrapbooking

Mój grudniownik 2017 + darmowe karty do wydrukowania

at

Mój grudniownik 2017 powstaje w tym roku bezproblemowo – w końcu przechytrzyłam samą siebie i po zeszłorocznej porażce udaje mi się prawie na bieżąco uzupełniać album. Jeśli chcecie zobaczyć, jak uzupełniam mój grudniownik, jakich dodatków używam i czego mi jeszcze brakuje zapraszam!

grudniownik 2017

Spróbowałam nagrać krótki(!) filmik zamiast pokazywać na zdjęciach każdą stronę – myślę, że tak będzie łatwiej. Wiem, że się dużo jąkam i powtarzam – nie sądziłam, że gadanie do samej siebie może być takie trudne 😉 Wybaczcie mi te niedociągnięcia, zdecydowanie wolę pisać niż gadać, ale postanowiłam trochę rozszerzyć działalność właśnie na Youtube. Zawsze na zachętę możecie zasubskrybować kanał, będzie mi bardzo miło 😉

Jeśli nie wiesz co to jest grudniownik, to już tłumaczę: to taki album, gdzie opisujemy poszczególne dni grudnia, przygotowania do świąt i same święta. Najfajniejsze jest to, że dokumentujemy tam również zwykłą codzienność i małe rzeczy – dzięki temu wspomnienia zostają z nami na dłużej. Jak zobaczycie w moim albumie – wyjście na kawę, zakupy czy widok z okna – zawsze można znaleźć coś ciekawego w szarym dniu, spojrzeć na niego z innej perspektywy, zatrzymać się i nacieszyć się chwilą. Bardzo fajnie ideę grudniownika wyjaśniła Asia w tym wpisie.

 ZOBACZ TEŻ JAK DOKUMENTUJĘ WSPOMNIENIA W TRAVEL JOURNALU

 

 

Jak powiedziałam już w filmie, grudniownik sprzed dwóch lat kończę do dziś, ten z zeszłego roku nie powstał, choć zdjęcia czekają wywołane, w tym roku powiedziałam sobie, że muszę, ale to MUSZĘ w końcu zrobić grudniownik od początku do końca. I odpukać, ale na razie nie mam problemów z uzupełnianiem 😉 

ZOBACZ TEŻ MÓJ TEGOROCZNY KALENDARZ ADWENTOWY

W tym roku postanowiłam wykorzystać to co mam już w domu oraz samodzielnie wydrukować karty i dodatki. Linki do poszczególnych papierów i dodatków znajdziecie pod filmem na Youtube. Dla Was również mam prezent – darmowe karty do PL do samodzielnego wydrukowania. Pobierajcie do woli i wklejajcie do swoich albumów. Co z tego, że już minęła prawie połowa miesiąca? Nigdy nie jest za późno,  żeby zacząć, a jestem pewna, że taka pamiątka zapoczątkuje wspaniałą przygodę z dokumentowaniem wspomnień w albumach.

POBIERZ KARTY DO GRUDNIOWNIKA

A jak tam Wasz grudniownik 2017?

 

Kasia Janeta

Pochodzę z pięknej mieściny na południu Polski. Miłośniczka podróży, kwiatów, książek i DIY. Staram się kreatywnie spędzać czas wolny. Na blogu piszę o tym, co mnie pasjonuje i inspiruje.

  • Ale super pomysł! I biegnę subskrybować kanał 🙂

  • Wyszło naprawdę pięknie! I super pomysł z tym filmikiem 😀 Nie mogę się doczekać dalszych stron!