in DIY, Kwiaty

Lawendowy wianek DIY

at
  1. Lawendowych inspiracji ciąg dalszy! Tym razem zrobimy sobie lawendowy wianek. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne jak mogłoby się wydawać.

lawendowy wianek

Po raz pierwszy nakręciłam film z przygotowywania DIY. Wybaczcie za niedociągnięcia i to, że zasłaniam wianek rękami, nie miałam akurat ze sobą statywu, dlatego musiałam postawić na samoróbkę z wieży z książek 🙂 Wbrew pozorom robienie filmików nie jest takie łatwe jak się wydaje! Będę musiała popracować nad tym, nad ustawieniem aparatu również i montażem. Tak więc mam nadzieję, że coś z tego filmiku zrozumiesz, obiecuję, że następny będzie lepszy 🙂 Przy okazji uruchomiłam kanał na Youtube Wyspa Inspiracji. Zapraszam do oglądania i subskrybowania!

Lawendowy wianek zrobiłam z przekwitającej lawendy. Spiesz się ze zbiorami póki całkiem się nie zasuszy. Niestety nie miałam żadnej metalowej ani słomianej bazy pod wianek. Potrzeba matką wynalazków, dlatego z kartonu wycięłam obręcz wielkości talerza. Lawendę podzieliłam na małe bukieciki i związałam sznurkiem. Teraz wystarczy nałożyć je na obręcz i okręcić sznurkiem 🙂

IMG_1167

Lawendowy wianek to piękna ozdoba do zawieszenia na drzwi, na ścianę w łazience, pokoju lub w sypialni. Daj znać, czy takie projekty w formie filmików są przydatne. Co wolisz, lawendowy wianek czy fusetki, które robiłam ostatnio?

Zapraszam również do śledzenia mnie na Snapchat (wyspa.inspiracji), Instagram i Facebook! A dla tych, którzy chcą być zawsze na bieżąco zachęcam do zapisania się na Newsletter Wyspy Inspiracji. W sierpniu mam dla Subskrybentów specjalną niespodziankę 🙂 Zauważyłam też, że nie każdy kto jest zapisany dostaje moje wiadomości. Proszę, sprawdź spam i oznacz odpowiednią opcję, żeby moje wiadomości trafiały do twojej skrzynki głównej. Jak wiesz, nie wysyłam spamu, a do tej pory poczta Wyspy Inspiracji była rozsyłana raz w miesiącu, ale za to pełna pomysłów i inspiracji 🙂

 Zapisz się na Newsletter Wyspy Inspiracji


Tagi: , , ,
Share:

Kasia Janeta