in Styl życia

Ślubny organizer do pobrania – nowa wersja!

at

Dostaję codziennie po kilka wiadomości odnośnie ślubnego organizera do pobrania, który udostępniłam ponad rok temu. Cieszę się, że się Wam podoba i przydaje – cieszy mnie każdy mejl z Waszymi opiniami. To znak, że ślubny organizer to rzeczywiście przydatne narzędzie, a przy tym piękna pamiątka z przygotowań. Od dłuższego czasu postanowiłam jednak stworzyć nową wersję, którą również możecie pobrać całkowicie za darmo!

ślubny organizer do pobrania

Jeśli jesteście w trakcie planowania ślubu i uroczystości weselnej jestem pewna, że ten organizer będzie dla Was bardzo przydatnym narzędziem. W tym czasie jest tyle na głowie: wybór sali weselnej, sukni, zespołu, zalatwianie wszelkich formalności związanych z ślubem, kwestia obrączek, lista gości, zaproszenia, kwiaty… Można się w tym łatwo pogubić.

ZOBACZ TEŻ

Pomysły na alternatywny tort weselny

Gotowe planery, które znalazłam w ofercie często są upstrzone wieloma niepotrzebnymi stronami, a chciałam, by mój ślubny organizer do pobrania był całkowicie za darmo, zawierał absolutne miminum stron, za to sporo miejsca na własne notatki. Po zbindowaniu wydrukowanych stron powstaje cienki zeszyt, który bez problemu zmieści się do torebki, a nawet można go wpiąć do Twojego aktualnego organizera, by zawsze był pod ręką (zobacz jak planuję w hybrydzie bullet journal). 

Wnętrze planera jest w szarości, aby nic nie odciągało uwagi od informacji. Na końcu znajduje się kilka pustych stron – zawsze możesz dodrukować kolejne, gdy tylko zabranie ci miejsca. Oddaję w Twoje ręce świeżutki ślubny organizer w trzech wersjach.

Zaznaczam, że to amatorski projekt, dlatego proszę zawodowych grafików o przymrużenie oka 😉 Wykonałam go za pomocą darmowych programów online. Jeśli masz jakiekolwiek pytania to śmiało – w zakładce Kontakt znajdziesz namiary do mnie. Nie modyfikuję gotowych projektów na życzenie.

ślubny organizer do pobrania

ZOBACZ TEŻ

Pomysły na rustykalny ślub

CHCESZ WIĘCEJ FAJNYCH MATERIAŁÓW I TREŚCI?

Zapisz się na newsletter, aby uzyskać wiadomości i materiały dostępne tylko dla Subskrybentów: 

Aby pobrać organizer kliknij na jeden z poniższych linków:

ORGANIZER 1     /     ORGANIZER 2

Będzie mi bardzo miło za komentarz, lajk na FB Wyspy Inspiracji oraz udostępnienie tego wpisu osobom, którym może się przydać ślubny organizer. Życzę Wam cudownych narzeczeńskich chwil oraz tego najlepszego Wyjątkowego Dnia!

 

Kasia Janeta